TBDR-07-25-GY
제조업체 부품 번호:
TBDR-07-25-GY
제조업체/브랜드:
CUI Devices
설명의 일부:
2.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY
재고 상태:
1,000
제조사 :
CUI Devices
제품 카테고리 :
DIN 레일, 채널
Color :
Gray
Current - IEC :
24 A
Current - UL :
20 A
Disconnect Type :
Features :
Fuse Type :
Number of Levels :
1
Number of Positions :
4
Product Status :
Active
Terminal - Width :
5.2mm
Termination Style :
Push In, Spring
Type :
Feed Through
Voltage - IEC :
800V
Voltage - UL :
600V