M80-4000000F1-04-PF5-00-000
제조업체 부품 번호:
M80-4000000F1-04-PF5-00-000
제조업체/브랜드:
Harwin
설명의 일부:
CONN RCPT 4POS SOLDER 10AWG GOLD
재고 상태:
507
제조사 :
Harwin
제품 카테고리 :
프리 행잉, 패널 실장
Cable Termination :
Solder
Color :
Black
Connector Type :
Receptacle
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Contact Type :
Female Socket, Power
Fastening Type :
Screw Lock
Features :
Jackscrews
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions :
4
Number of Rows :
1
Pitch :
0.157" (4.00mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
Wire Gauge :
10 AWG