CWR-227-10-0000
제조업체 부품 번호:
CWR-227-10-0000
제조업체/브랜드:
CW Industries
설명의 일부:
CONN RCPT 10POS IDC GOLD
재고 상태:
1,309
제조사 :
CW Industries
제품 카테고리 :
프리 행잉, 패널 실장
Cable Termination :
IDC
Color :
Blue
Connector Type :
Receptacle
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Contact Type :
Female Socket
Fastening Type :
Features :
Feed Through, Polarizing Key
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions :
10
Number of Rows :
2
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
0.100" (2.54mm)