82100-6006RB
제조업체 부품 번호:
82100-6006RB
제조업체/브랜드:
3M
설명의 일부:
CONN RCPT 100POS IDC 30AWG GOLD
재고 상태:
770
제조사 :
3M
제품 카테고리 :
프리 행잉, 패널 실장
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray
Connector Type :
Receptacle
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Contact Type :
Female Socket
Fastening Type :
Features :
Feed Through, Strain Relief
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions :
100
Number of Rows :
2
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
0.100" (2.54mm)
Wire Gauge :
30 AWG