TPSD477K004H0045
제조업체 부품 번호:
TPSD477K004H0045
설명의 일부:
CAP TANT 470UF 10% 4V 2917
Capacitance :
470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
45mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code :
D
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
4 V