YK3030323000G
제조업체 부품 번호:
YK3030323000G
제조업체/브랜드:
Amphenol Anytek
설명의 일부:
CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.3"
재고 상태:
121
제조사 :
Amphenol Anytek
제품 카테고리 :
배리어 블록
Barrier Type :
3 Wall (Tri)
Bottom Termination :
PC Pin
Color :
Black
Current Rating (Amps) :
15A
Features :
Number of Circuits :
3
Number of Rows :
1
Number of Wire Entries :
3
Pitch :
0.300" (7.62mm)
Product Status :
Active
Terminal Block Type :
Barrier Block
Top Termination :
Screws with Captive Plate
Voltage Rating :
300V