YK3050313000G
- 제조업체 부품 번호:
- YK3050313000G
- 제조업체/브랜드:
- Amphenol Anytek
- 설명의 일부:
- BARRIER TERMINAL BLOCKS 3POS, PI
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Amphenol Anytek
- 제품 카테고리 :
- 배리어 블록
- Barrier Type :
- 2 Wall (Dual)
- Bottom Termination :
- Solder Eyelets
- Color :
- Black
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Features :
- Cover, Flange
- Number of Circuits :
- 3
- Number of Rows :
- 1
- Number of Wire Entries :
- 3
- Pitch :
- 0.300" (7.62mm)
- Product Status :
- Active
- Terminal Block Type :
- Barrier Block
- Top Termination :
- Screws with Captive Plate
- Voltage Rating :
- 300V