44AM1121-22-0/9-2
제조업체 부품 번호:
44AM1121-22-0/9-2
설명의 일부:
CABLE 2COND 22AWG RED SHLD
Conductor Strand :
19/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.127" (3.23mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.0050" (0.127mm)
Jacket Color :
Red
Operating Temperature :
150°C
Voltage :
600 V
Wire Gauge :
22 AWG