TPSE687M006H0045
제조업체 부품 번호:
TPSE687M006H0045
설명의 일부:
CAP TANT 680UF 20% 6.3V 2917
재고 상태:
재고 없음
Capacitance :
680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
45mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.169" (4.30mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V