55A7496-18-0/2
제조업체 부품 번호:
55A7496-18-0/2
제조업체/브랜드:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
설명의 일부:
CABLE 2COND 18AWG
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
다중 컨덕터 케이블
Cable Type :
Multi-Conductor
Conductor Material :
Copper Alloy, Nickel Coated
Conductor Strand :
19/0.0098"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.120" (3.05mm)
Jacket (Insulation) Material :
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Length :
Number of Conductors :
2 (1 Pair Twisted)
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Ratings :
Shield Type :
Usage :
Voltage :
450 V
Wire Gauge :
18 AWG