44AM1121-18-9/96-9
제조업체 부품 번호:
44AM1121-18-9/96-9
설명의 일부:
CABLE 2COND 18AWG WHITE SHLD
Conductor Strand :
19/30
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.163" (4.14mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.0050" (0.127mm)
Jacket Color :
White
Operating Temperature :
150°C
Voltage :
600 V
Wire Gauge :
18 AWG