44A0121-22-9/94
제조업체 부품 번호:
44A0121-22-9/94
설명의 일부:
CABLE 2COND 22AWG
재고 상태:
재고 없음
Jacket (Insulation) Diameter :
0.094" (2.38mm)
Number of Conductors :
2 (1 Pair Twisted)
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Voltage :
600 V
Wire Gauge :
22 AWG