T491C684M050ZT
제조업체 부품 번호:
T491C684M050ZT
설명의 일부:
CAP TANT 0.68UF 20% 50V 2312
재고 상태:
재고 없음
Capacitance :
0.68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
6.4Ohm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.110" (2.80mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code :
C
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2312 (6032 Metric)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
50 V