811-SS-010-30-001101
제조업체 부품 번호:
811-SS-010-30-001101
제조업체/브랜드:
Preci-Dip
설명의 일부:
CONN SPRING PISTON 10POS SMD
재고 상태:
233
제조사 :
Preci-Dip
제품 카테고리 :
스프링 장착
Connector Type :
Piston
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
19.7µin (0.50µm)
Material :
Brass
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Contacts :
10
Number of Rows :
1
Pitch :
0.100" (2.54mm)