OCA3HB2B-165.000M-TR
제조업체 부품 번호:
OCA3HB2B-165.000M-TR
제조업체/브랜드:
Ascend Frequency Devices
설명의 일부:
XTAL OSC XO 165.0000MHZ HCMOS
재고 상태:
1,000
제조사 :
Ascend Frequency Devices
제품 카테고리 :
오실레이터
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
60mA
Frequency :
165 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.067" (1.70mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output :
HCMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V