OSC10M-AI/S22-25T
제조업체 부품 번호:
OSC10M-AI/S22-25T
제조업체/브랜드:
YIC
설명의 일부:
XTAL OSC XO 10MHZ CMOS SMD
재고 상태:
82
제조사 :
YIC
제품 카테고리 :
오실레이터
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Height - Seated (Max) :
0.039" (1.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V