QM5544LEV-33.333M
제조업체 부품 번호:
QM5544LEV-33.333M
제조업체/브랜드:
Pletronics, Inc
설명의 일부:
XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS TTL
재고 상태:
1,000
제조사 :
Pletronics, Inc
제품 카테고리 :
오실레이터
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
35mA
Frequency :
33.333 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.051" (1.30mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CMOS, TTL
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V