BT0503CH3I507DN20
제조업체 부품 번호:
BT0503CH3I507DN20
제조업체/브랜드:
Xtaltq
설명의 일부:
TCXO 5032-6PADS 20MHZ CMOS 3.3
재고 상태:
550
제조사 :
Xtaltq
제품 카테고리 :
오실레이터
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
10mA
Frequency :
20 MHz
Frequency Stability :
±500ppb
Function :
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
HCMOS
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
TCXO
Voltage - Supply :
3.3V