7X-20.000MBE-T
제조업체 부품 번호:
7X-20.000MBE-T
제조업체/브랜드:
FTS
설명의 일부:
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
재고 상태:
2,720
제조사 :
FTS
제품 카테고리 :
오실레이터
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
10mA
Frequency :
20 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.043" (1.10mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V