OSC48M-3.3I/S3-20T
제조업체 부품 번호:
OSC48M-3.3I/S3-20T
제조업체/브랜드:
YIC
설명의 일부:
XTAL OSC XO 48MHZ 3.3V CMOS SMD
재고 상태:
2,993
제조사 :
YIC
제품 카테고리 :
오실레이터
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
15mA
Frequency :
48 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.134" L x 0.106" W (3.40mm x 2.70mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V