QM4444LEV-100.0M
제조업체 부품 번호:
QM4444LEV-100.0M
제조업체/브랜드:
Pletronics, Inc
설명의 일부:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS TTL
재고 상태:
3,000
제조사 :
Pletronics, Inc
제품 카테고리 :
오실레이터
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
35mA
Frequency :
100 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.043" (1.10mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CMOS, TTL
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V