SIT9120AI-2DF-25E125.000000X
제조업체 부품 번호:
SIT9120AI-2DF-25E125.000000X
제조업체/브랜드:
SiTime
설명의 일부:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
재고 상태:
1,867
제조사 :
SiTime
제품 카테고리 :
오실레이터
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
MEMS
Current - Supply (Max) :
55mA
Frequency :
125 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.039" (1.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVDS
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
2.5V