SIT1532AC-J5-DCC-32.768E
제조업체 부품 번호:
SIT1532AC-J5-DCC-32.768E
제조업체/브랜드:
SiTime
설명의 일부:
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
재고 상태:
32,467
제조사 :
SiTime
제품 카테고리 :
오실레이터
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
MEMS
Current - Supply (Max) :
1.3µA
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
+75ppm
Function :
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.60mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Output :
LVCMOS
Package / Case :
4-UFBGA, CSPBGA
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
1.2V ~ 3.63V