44A1121-22-2/6-9-MX
제조업체 부품 번호:
44A1121-22-2/6-9-MX
설명의 일부:
CABLE 2CON 22AWG WHT SHLD FEET
재고 상태:
7
Jacket (Insulation) Diameter :
0.132" (3.35mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.0080" (0.203mm)
Jacket Color :
White
Length :
Enter Number of Feet in Order Quantity
Number of Conductors :
2
Operating Temperature :
150°C
Shield Type :
Braid
Usage :
Voltage :
600 V
Wire Gauge :
22 AWG