SIT9386AI-2B1-33E100.000000X
제조업체 부품 번호:
SIT9386AI-2B1-33E100.000000X
제조업체/브랜드:
SiTime
설명의 일부:
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
재고 상태:
427
제조사 :
SiTime
제품 카테고리 :
오실레이터
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
MEMS
Current - Supply (Max) :
79mA
Frequency :
100 MHz
Frequency Stability :
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVDS
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q100
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V