0175M436000F20DTNJK
제조업체 부품 번호:
0175M436000F20DTNJK
제조업체/브랜드:
SUZHOU HANGJING ELEC&TECH CO., LTD
설명의 일부:
CRYSTAL 36MHZ 20PF SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
20 Ohms
Frequency :
36 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.063" (1.60mm)
Load Capacitance :
20pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)