TAJW155M050RNJ
제조업체 부품 번호:
TAJW155M050RNJ
설명의 일부:
CAP TANT 1.5UF 20% 50V 2312
재고 상태:
재고 없음
Capacitance :
1.5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
3.1Ohm
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Manufacturer Size Code :
W
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2312 (6032 Metric)
Size / Dimension :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
50 V