TAJT475M025RNJ
제조업체 부품 번호:
TAJT475M025RNJ
설명의 일부:
CAP TANT 4.7UF 20% 25V 1411
Capacitance :
4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
3.1Ohm
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Manufacturer Size Code :
T
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
25 V