T86D106K035ESSL
제조업체 부품 번호:
T86D106K035ESSL
제조업체/브랜드:
Vishay / Sprague
설명의 일부:
CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Vishay / Sprague
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500mOhm
Failure Rate :
Features :
Fail Safe with Built-in Fuse, High Reliability
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
D
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
COTS
Size / Dimension :
0.287" Dia x 0.169" L (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
35 V