TRJA155K035RRJ
제조업체 부품 번호:
TRJA155K035RRJ
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP TANT 1.5UF 10% 35V 1206
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
1.5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
3.1Ohm
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
A
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
35 V