TF322N32K7680R
제조업체 부품 번호:
TF322N32K7680R
제조업체/브랜드:
CTS Corporation
설명의 일부:
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
CTS Corporation
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
7pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)