445W31K24M00000
제조업체 부품 번호:
445W31K24M00000
제조업체/브랜드:
CTS Corporation
설명의 일부:
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
CTS Corporation
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.053" (1.35mm)
Load Capacitance :
8pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)