SSPT7F-12.5PF10PPM
- 제조업체 부품 번호:
- SSPT7F-12.5PF10PPM
- 제조업체/브랜드:
- Seiko Instruments, Inc.
- 설명의 일부:
- CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Seiko Instruments, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 크리스탈
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 65 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.055" (1.40mm)
- Load Capacitance :
- 12.5pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.264" L x 0.059" W (6.70mm x 1.50mm)