CX2016DB38400D0FLJZ1
제조업체 부품 번호:
CX2016DB38400D0FLJZ1
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
38.4 MHz
Frequency Stability :
±15ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.018" (0.45mm)
Load Capacitance :
8pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Ratings :
Size / Dimension :
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)