7B-12.000MAAJ-T
제조업체 부품 번호:
7B-12.000MAAJ-T
제조업체/브랜드:
TXC Corporation
설명의 일부:
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
TXC Corporation
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
12 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.041" (1.05mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)