FC4UTCBMF12.0-BAG100
제조업체 부품 번호:
FC4UTCBMF12.0-BAG100
제조업체/브랜드:
Fox Electronics
설명의 일부:
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF TH
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Fox Electronics
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30 Ohms
Frequency :
12 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.530" (13.46mm)
Load Capacitance :
20pF
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
HC-49/U
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)