FC4UTCBUF1.8432-BAG100
제조업체 부품 번호:
FC4UTCBUF1.8432-BAG100
설명의 일부:
CRYSTAL 1.8432MHZ 13PF TH
ESR (Equivalent Series Resistance) :
750 Ohms
Frequency :
1.8432 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.530" (13.46mm)
Load Capacitance :
13pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)