TSM4D887M010AH6410D493
제조업체 부품 번호:
TSM4D887M010AH6410D493
제조업체/브랜드:
KEMET
설명의 일부:
CAP TANT 880UF 20% 10V SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KEMET
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
880 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
125mOhm
Failure Rate :
Features :
High Reliability
Height - Seated (Max) :
0.259" (6.58mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
4D
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Stacked SMD, 4 J-Lead
Product Status :
Active
Ratings :
COTS
Size / Dimension :
0.315" L x 0.350" W (8.00mm x 8.90mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
10 V