CSA309-4.096MABJ
제조업체 부품 번호:
CSA309-4.096MABJ
제조업체/브랜드:
Citizen Finedevice Co., LTD.
설명의 일부:
CRYSTAL 4.0960MHZ 18PF TH
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Citizen Finedevice Co., LTD.
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150 Ohms
Frequency :
4.096 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.354" (9.00mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Package / Case :
Cylindrical Can, Radial
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.118" Dia x 0.346" L (3.00mm x 8.80mm)