ECS-.327-6-39-TR
제조업체 부품 번호:
ECS-.327-6-39-TR
제조업체/브랜드:
ECS Inc. International
설명의 일부:
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
ECS Inc. International
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.039" (1.00mm)
Load Capacitance :
6pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.193" L x 0.071" W (4.90mm x 1.80mm)