CM309B16.257MABJT
제조업체 부품 번호:
CM309B16.257MABJT
제조업체/브랜드:
Citizen Finedevice Co., LTD.
설명의 일부:
CRYSTAL 16.2570MHZ 18PF SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Citizen Finedevice Co., LTD.
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
16.257 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.181" (4.60mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Package / Case :
4-SOJ, 2.85mm pitch
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.528" L x 0.200" W (13.40mm x 5.08mm)