ECS-400-18-10-3OT
제조업체 부품 번호:
ECS-400-18-10-3OT
제조업체/브랜드:
ECS Inc. International
설명의 일부:
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF TH
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
ECS Inc. International
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
40 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.413" (10.50mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
3rd Overtone
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Package / Case :
Cylindrical Can, Radial
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" Dia x 0.413" L (3.20mm x 10.50mm)