MC-405 32.7680K-A0
제조업체 부품 번호:
MC-405 32.7680K-A0
제조업체/브랜드:
Epson
설명의 일부:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Epson
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.142" (3.60mm)
Load Capacitance :
12.5pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SOJ, 2.29mm pitch
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.378" L x 0.160" W (9.60mm x 4.06mm)