SXT14418EA27-4.9152M
제조업체 부품 번호:
SXT14418EA27-4.9152M
설명의 일부:
CRYSTAL 4.9152M 18PF SMD
재고 상태:
1,000
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150 Ohms
Frequency :
4.9152 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)