SXT14420DB17-7.3728M
제조업체 부품 번호:
SXT14420DB17-7.3728M
설명의 일부:
CRYSTAL 7.3728M 20PF SMD
재고 상태:
1,000
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
7.3728 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)