SXT14420EA07-11.0592M
제조업체 부품 번호:
SXT14420EA07-11.0592M
제조업체/브랜드:
Suntsu Electronics, Inc.
설명의 일부:
CRYSTAL 11.0592M 20PF SMD
재고 상태:
1,000
제조사 :
Suntsu Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
11.0592 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
20pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)