SXT14420EA07-20.000M
제조업체 부품 번호:
SXT14420EA07-20.000M
설명의 일부:
CRYSTAL 20.000M 20PF SMD
재고 상태:
980
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
20 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)