SXT14418DB48-10.000M
제조업체 부품 번호:
SXT14418DB48-10.000M
설명의 일부:
CRYSTAL 10.000M 18PF SMD
재고 상태:
680
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)