SXT14420CB48-11.0592M
- 제조업체 부품 번호:
- SXT14420CB48-11.0592M
- 설명의 일부:
- CRYSTAL 11.0592M 20PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 11.0592 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±25ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.146" (3.70mm)
- Load Capacitance :
- 20pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SOJ, 9.50mm pitch
- Size / Dimension :
- 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)