SXT14418CB38-7.3728M
- 제조업체 부품 번호:
- SXT14418CB38-7.3728M
- 설명의 일부:
- CRYSTAL 7.3728M 18PF SMD
- 재고 상태:
- 880
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 7.3728 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±25ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.146" (3.70mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SOJ, 9.50mm pitch
- Size / Dimension :
- 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)